Hakkımızda


  •    Hakkımızda
  •    Misyonumuz
  •    Vizyonumuz

KURUMSAL ETKİNLİKLER NOKTASI!

Biz Kimiz?

Nokta Event geçen zaman dileminde yapımmış olduğu etkinlikler ve organizasyonda birçok köklü firmaya ve kurumlara hizmet vermiştir. Firmamız etkinlik sektörünü yakından takip ederek müşterilerine yaratıcı çözümler üreterek. M.I.C.E. alanında tecrübeli dinamik kısa sürede sonuç odaklı, kurumsal yapıya uygun kreatif işlerin yansıra çalışan motivasyonu ve takım çalışmaları yapan inovatif ve keyifli etkinlikler sunmaktadır.
Nokta Event çok yönlü bir etkinlik yönetim firmasıdır.

Uzman Ekip

Nokta Event ekibi, her etkinliği ayrı bir proje bazında değerlendirerek etkinliğin niteliğine göre çalışmalar hazırlar. Tecrübeli uzman kadrosu ile güler yüzlü ve disiplinli çalışma kavramlarını tüm etkinlik boyunca kullanarak çalıştığı marka ve firmalara hizmet sunmaktadır.Nokta Event ekibi, her etkinliği ayrı bir proje bazında değerlendirerek etkinliğin niteliğine göre çalışmalar hazırlar. Tecrübeli uzman kadrosu ile güler yüzlü ve disiplinli çalışma kavramlarını tüm etkinlik boyunca kullanarak çalıştığı marka ve firmalara hizmet sunmaktadır

MİSYONUMUZ!

misyonumuz

Etkinlik ve organizasyon sektöründe hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,

VİZYONUMUZ!

vizyonumuz

Nokta Event ekibi , her etkinliği ayrı bir proje bazında değerlendirerek etkinliğin niteliğine göre çalışmalar hazırlar. Tecrübeli, güler yüzlü ve disiplinli çalışma kavramlarını tüm organisazyon boyunca kullanarak çalıştığı marka ve firmalara hizmet sunar.

Bize Ulaşın


Dilerseniz ofisimize bir kahve içmeye gelebilir. Telefon numaramızdan bize ulaşabilir veya Email adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Nispetiye Mahallesi Peker Sokak No:12/1 Etiler Beşiktaş/İstanbul

Telefon

(0212) 257 51 84

Email

info@noktaevent.com

Referanslarımız

Hakkımızda Söylenenler